Rezerve: 22. Iulian Raduta, 16. Irinel Voicu, 17. Sebastian Pol, 30. Hristu Chiacu, 30. Dan Balauru, 10. Iulian Vladu, 25. Octavian Chihaia

Gloria Buzau: 32. Mihai Minca, 18. Marian Nejneru, 6. Alexandru Tudose, 23. Ducu Ninu, 26. Dino Eze, 8. Alin Paleacu, 5. Constantin Doicaru, 20. Claudiu Ionescu, 9. Valentin Iovita, 19. Alin Litu, 21. Valentin Simion
Rezerve: 1. Cristian Stoicescu, 13. Cosmin Gheorghita, 15. Catalin Vlaicu, 3. Ochinca, 14. Eric Bicfalvi, 11. Alexandru Stoica, 17. Guda Alexandru

Ionut Savu este faultat la 20 de metri de poarta lui Minca, lateral dreapta. Frasineanu suteaza dar fara pericol pentru fostul goalkeeper giulestean!
10'
Madalin Murgan este faultat dur si cere interventia echipei medicale!
12'
Iovita il gaseste excelent pe Simion la 6 metri de poarta lui Stanca, dar tanarul atacant buzoian nu reuseste sa reia decisiv!
13'
Cristi Bratu este in careul oaspetilor, protejeaza bine balonul, insa nu reuseste sa suteze!
16'
Presiune a gazdelor! Doua cornere succesive la poarta lui Minca, dar fara rezultat pe tabela.
20'
Iovita scapa in stinga, patrunde spre poarta lui Stanca, dar de la margine se indica offside!
22'
Dino Eze suteaza puternic de la 30 de metri, nu foarte departe de poarta!
25'
Iovita este lansat excelent pe partea stinga de Litu, intoarce in careu pentru Claudiu Ionescu, dar sutul acestuia este blocat!
27'
Valentin Simion este avertizat cu "galben"
37'
Ionescu pentru acelasi Iovita, care intoarce excelent in careu, dar nimeni nu este acolo pentru a introduce mingea in plasa! Este a 3-a faza de acest gen irosita de oaspeti!
41'
Frasineanu ia o actiune pe cont propriu, dar nu este foarte inspirat la finalziare.
44'
Robert Neagoe este faultat la 20 de metri de poarta lui Minca! Lovitura libera periculoasa in favoarea gazdelor! Acelasi Neagoe executa, insa doar in zid.
45'
Buzoienii reusesc sa inscrie dupa o lovitura libera executata de Claudiu Ionescu, dar Augustus Constantin anuleaza golul din cauza unui fault in atac!

46'
Murgan ii lasa locul lui Balauru la gazde!
49'
Bratu este lansat excelent pe partea dreapta, centreaza in careu, dar nimeni nu este acolo pentru a finaliza!
51'
Frasineanu executa inselator o lovitura libera de la 24 de metri de poarta lui Minca, goalkeeperul buzoian respinge slab, in fata, dar reluarea lui
Bratu intalneste doar bara transversala!
52'
Pe contraatac, oaspetii au si ei o sansa buna de a deschide scorul, dar Ionescu suteaza slab din 10 metri!
54'
Robert Neagoe centreaza de pe partea dreapta, Daouda reia cu capul, insa doar in bratele lui Minca!
56'
Buzoienii cer penalty la un hent comis in careul lui Stanca de Mariko Daouda!
60'
Faza incilcita in careul oaspetilor! Ionut Savu are sansa sa inscrie, dar nu este atent!
64'
Baicu centreaza de pe partea stinga dar Minca iese bine in fata lui Bratu si retine!
64'
Tudose este sanctionat cu "galben" pentru un faul la centrul terenului!
69'
Greseli in lant in defensiva buzoiana, dar nici unul dintre oamenii gazdelor nu reuseste sa impinga balonul in plasa!
71'
Vladu in locul lui Scarlatache la Dacia!
74'
Nejneru centreaza de pe partea dreapta pentru Simion, dar fundasii Daciei resping bine! Scorul ramine 0-0!
80'
Claudiu Ionescu il lanseaza in stinga pe Iovita, care este singur si nu poate crea pericol la poarta lui Stanca!
82'
Ghindeanu primeste "galben"
85'
Sut Frasineanu, Minca respinge in fata, dar reluarea lui Bratu din 7 metri ocoleste incredibil spatiul portii. Ratare imensa pentru gazde!!!